Sala zabaw "ELF"
Sklep z zabawkami "ELF"
C.H. Plaza I pietro
11 listopada 17

O NAS

Brzydka pogoda za oknem? Twojemu dziecku towarzyszą niespożyte pokłady energii, której nie ma gdzie spożytkować?  Mamy dla Ciebie i maluszka rozwiązanie. Nasza Sala Zabaw dla dzieci  "Elf" w Wyszkowie to jedyne w swoim rodzaju magiczne miejsce, gdzie każda pociecha znajdzie dla siebie mnóstwo atrakcji oraz doskonałe miejsce, aby spędzić czas w radosnej atmosferze . Tutaj nie ma miejsca na nudę. Sprawimy, że każdy będzie chciał szybko  do nas powrócić. Oprócz wspaniałej zabawy są inne plusy, które pomagają w rozwoju dziecka. Maluszki mają możliwość: ćwiczyć koordynację wzrokowo - ruchową, umiejętności manipulacyjne oraz integrować się z rówieśnikami.

Znajdziesz tutaj również:
NAJLEPSZY SKLEP Z ZABAWKAMI w Wyszkowie! Znajdują się tu zabawki renomowanych firm takich jak Matell, Lego czy EPEE. Oprócz tego, oferujemy wiele gier dla dzieci w tym gry edukacyjne. Każdy rodzic może  zakupić wybraną przez swojego brzdąca lalkę, przytulankę, samochodzik i wiele innych.

Poza tym w naszej sali zabaw "Elf" zajmujemy się:
  • Organizacją imprez urodzinowych. Z nami urodziny w sali zabaw "Elf" będą niezapomniane! Pełne koloru, śmiechu i niesamowitych atrakcji.
  • Wynajmem dmuchanych zabawek na imprezy plenerowe.
  • Kompletowaniem paczek prezentowych dla dzieci i firm. Nie masz pomysłu na prezent? Z chęcią pomożemy lub wyręczymy Cię w tym.